ТАМ “Арх-Дизайн Бюро” – генпроектувальник;

ТОВ “Будівельна спілка” – субпроектувальник глядацького комплексу

ТОВ “Ліцензіарх” – автор ескізного дизайн-проекту

2013 р. Стадія – Робочий проект. Розробка, погодження, експертиза.
Реалізація: 2013-2015

Загальна площа – 2864,2 м2
Місткість актового залу після капітального ремонту – 652 чол.,

Об’єкт проектування – Актова зала Київського національного університету будівництва і архітектури, в якому знаходиться Центр культури та дозвілля (ЦКД) КНУБА.

Будівля актової зали КНУБА, що до якої розроблено робочий проект капітального ремонту, в об’ємно-планувальному відношенні являє собою окрему триповерхову споруду з вбудованим одноповерховим приміщенням актової зали, під частиною будівлі є підвальні приміщення. Через перехід в рівні в рівні 2 поверху будівля актової зали з’єднана з будівлею головного учбового корпусу КНУБА, в рівні першого поверху – з будівлею архітектурного корпусу КНУБА.

Прилегла територія на момент початку проектування спланована, є благоустрій, в цілому знаходиться в задовільному стані, потребує відновлення в частині фрагментів гранітних сходів та цоколю. Будівля актової зали побудована в 60-х роках ХХ століття, як клубно-видвищне приміщення навчального закладу – архівних матеріалів робочих креслень ПАТ «Київпроект» (автори проекту Л.Каток, В.Гопкало, М.Ліберберг).

Проектом капітального ремонту передбачено:
– часткове перепланування приміщень 2 поверху в осях Г-Д/2-7 під артистичні приміщення, пожежний пост і кімнату чергової, а також санвузли для цього блоку приміщень;
– Заміна конструкцій покриття на даху актової зали та переходів в частині тепло- і гідроізоляції, влаштування та ремонт парапетів, сходів, розміщення сучасних вентиляторів димовидалення, буде встановлено високотехнологічне обладнання сцени, звуко- і світло обладнання, екранний комплекс, зручні крісла в залі;
– Зовнішнє утеплення фасадів з декоративною штукатуркою та пофарбуванням;
– Надбудова 3 поверху біля глядацької зали для приміщення виставкової галереї «Музей КНУБА».