Arch-Design Bureau » Новини

Оновлення на кінець першої третини 2009 року, 29 квітня
Додано: 01.01.1970, 03:33

Незважаючи на падіння попиту на житлову нерухомість, що складала більшу частину замовлень у останні роки, творча майстерня продовжує свою роботу, хоча в дещо іншому режимі, спрямованому на участь у конкурсах на проектування промислових та суспільних об’єктів на державні кошти та кошти інвесторів. Нові житлові об’єкти знаходяться в замороженій стадії через призупинення процесу популярного іпотечного кредитування.

У першому півріччі творча майстерня брала участь у тендерах на освоєння державних коштів за декількома конкурсами, в одному з яких, на виготовлення проектно-кошторисної документації на капітальний ремонт дільниці з обміну, оброблення і перевезення пошти Південного вузла поштового зв’язку, розташованої за адресою: вул. Новопольова, 85 в Солом’янському районі м. Києва, було одержано перемогу та укладено договір щодо співпраці на цьому об’єкті 15 квітня 2009 р.

На даному етапі майстерня бере участь у конкурсі на повну проектну документацію дуже привабливого торгівельно-промислового об’єкту, про результати якого буде повідомлено згодом.« інші новини