Проектом передбачено будівництво однотипних  2-х поверхових зблокованих житлових будинків-дуплексів. Розмірами в плані між осями 14,80м х 11.40м.   Архітектурні рішення,  що розроблені в проекті,  обумовлені рельєфом місцевості та розмірами ділянки будівництва.

При  розробці компоновочної схеми об’єкту використаний принцип максимального блокування  приміщень та площ з різним функціональним призначенням, що знижує матеріалоємність при їх будівництві та підвищує енергоефективність споруди.

Будинок запроектовано зблокований, на 2 власника – 2 квартири. Кожна частина будинку забезпечена власним входом і виходом у двір. Планувальні рішення кожної  з частин будівлі є однаковими та дзеркальними відносно центральної вісі будинку. На першому поверсі, в кожній з частин будинку, передбачено котельню, з входом до неї з тамбуру, а також кабінет, кухню вітальню та санвузол. В холі розміщено сходову клітку якою ми потрапляємо на другий поверх. На другому поверсі розміщено 3 спальні , 2 санвузли та гардеробна. Один санвузол з входом до нього з холу, інший з окремим входом через гардеробну, розміщений при одній із спалень.

Архітектори: Приймак В., Ковальський І., Созанський М., Проценко А.