Історія створення цієї мансарди доволі заплутана. С початку (в 1997 р.) нам запропонували виконати проект реконструкції квартири для одного відомого футболіста з використанням горища. Але під час довгих погоджень проекту в установах міста (1998-2000 рр.), задача виросла до масштабів реконструкції 4 поверху з будівництвом 5-го мансардного над всім будинком.

Обсяг документації і складність експертиз відповідали обсягам будівництва такого будинку, та навидь перевищували звичайний обсяг через необхідність обстежень старих конструкцій, їх підсилення та ін. Через неврегульованість відносин з Замовником і складність визначення вартості проектних робіт, багато в чому робота виконана нами за свій рахунок. Але результат виявився непоганим.

Вдалося створити кутовий акцент  на даху – стрілчатий купол, який в сучасних формах нагадує мотив «скандинавського модерну». Крім естетичних якостей, купол утримує фронтони, які стояли все ХХ століття «нерозв’язані» на висоту 5 м і могли будь-якої хвилини завалитися.

Планувальна структура останніх поверхів являє собою три 2-рівневих квартири великої площі. Дві сходові клітки підняті до відміток останнього 5 поверху.