Земельна ділянка легкоатлетичного манежу загальною площею 1,4909га знаходиться в існуючій забудові мікрорайону житлового масиву «Березняки» на березі озера «Тельбін». На земельній ділянці знаходяться такі будівлі та споруди:

За попередній період в 2013 році був виконаний початковий проект «Реконструкції легкоатлетичного манежу школи вищої майстерності» в ПАТ «Медінвестпроект» у 2013 році. Цей проект отримав позитивний висновок «Дербудекспертизи» та було розпочато будівельні роботи.

Однак, в кінці 2013 року, через зупинку в фінансуванні, будівництво не було завершено в повному обсязі.

Даним проектом коригування передбачено:

  • завершення будівництва в частині реконструції манежу;
  • коригування проекту в частині – замість влаштування 1-поверхової прибудови для тренувальних доріжок в осях 4 ÷ 25, Л ÷ Н передбачено влаштування 2-поверхової прибудови з біговими доріжками, роздягальнями, залами для заняття боксом, вільною боротьбою та настільним тенісом (згідно до планово-технологічного завдання на реконструкцію споруди Школи вищої спортивної майстерності по просп. П. Тичини, 18 у Дніпровському районі м. Києва);
  • передбаченні заходи щодо забезпечення вільного пересування мало мобільних груп населення по манежу – влаштовано ліфт в 2-поверховій прибудові;
  • обстеження та ремонт існуючих зовнішніх інженерних мереж та влаштування додаткових.

Згідно з Завданням на проектування та планово-тернологічного завдання збільшується загальна площа будівлі з влаштуванням двоповерхової прибудови замість одноповерхової.