Архітектурно-планувальне рішення корпусу «В» обумовлено конструктивними особливостями металевого каркасу, що був збудований для ліквідації аварійного стану будинку №28-б по Андріївському спуску.

Металевий каркас рамного типу на висоту відм. 23,530 (від 0,000 = 142,15), має конструктивний крок 6х6 м з висотним кроком 2,800 м. Таким чином утворюються всі умови для його подальшого заповнення огороджуючими конструкціями та перекриттями з метою використання під розширення готельного комплексу «Андріївський», таке рішення і було прийнято Замовником при підтримці відповідних установ міста Києва.

Об’ємно – планувальна структура 9-поверхового корпусу «В» включає:

 – загальна площа  –                           2055.2 м2

– будівельний об’єм –                          5150   м3

На першому поверсі, з метою забезпечення доступу пожежних машин влаштовано проїзд 5,600 х 4,500 м.

В зв’язку з  затиснутістю ділянки забудови, планувальне рішення першого поверху передбачає створення компактного вестибюлю з ліфтовим холом, харчоблоку ресторану, а сходові клітки передбачається використовувати існуючі в сусідніх корпусах(«А» та «Б»). Таким чином всі корпуси комплексу об’єднуються в єдину структуру при раціональному (без дублювання) функціонуванні горизонтальних та вертикальних комунікаційних приміщень та систем. В осях «А-Б», «1-2» розташована ліфтова шахта на два ліфти: пассажирський та вантажний, які здійснюють підйом з 1 до 8 поверху включно, вихід на службовий 9 поверх здійснюється через сходову клітину, що надбудовується над корпусом «Б», другий протипожежний вихід з 9 поверху здійснюється по металевим сходам по брандмауєрній стіні будинку №28-б.

В зв’язку зі зміною власника готелю, досі корпус «Г» не збудовано.

Харчоблок ресторану, як і сам ресторан на другому поверсі корпусу «В» замовником не реалізовані в ході будівництва, а разом з цим відпала необхідність і в службовій сходовій клітині ресторану.