Arch-Design Bureau » Проекти

Житловий та спортивний комплекс в Солом’янському районі
Проектування: 2004-2006 рр
Реалізація: 2006-2008 рр
Замовник: КП "Жилоінвестбуд-УКБ"
Генпідрядник: ЗАТ "Трест Київміськбуд-3"
Авторський кол-в "Арх-Дизайн Бюро":
архітектори: Приймак В., Ковальський І., Ченакал А. – менеджмент проекту, Онищенко С. – головний конструктор, Гнатюк А. – ВК, Василенко В. – ОВ, Ковальчук М. – ЕО.


Об’єкти проектування розміщені в південно-західній планувальній зоні м. Києва, у Солом’янському районі в межах вул. Миколи Шепелева, Суздальська та Патріотів. Місцевість розміщена між житловим масивом Відрадний, Пост-Волинським та Новокараваєвими дачами. Межі ділянки біля 160х120 м. Близькість аеропорту “Жуляни” обумовила обмеження висотності до 51 м (15-16 поверхів).

Оскільки до складу комплексу включено спортивне ядро з футбольним полем, трибунами для глядачів, відкритими майданчиками, воно розміщено в середині ділянки в затишному місці, звернутому до існуючого скверу.

З трьох боків спортивний комплекс оточують зелені насадження, що утворюють суцільну стіну зелені, з четвертого боку, за лінією воріт футбольного поля – П-подібна композиція житлового будинку, утворена двома Г-подібними секціями і одною рядовою в центрі, яка підвищена на 1-2 поверхи.

Конструкції трибун – збірний залізобетон, цегляні стіни, метало-каркас.

Конструкції житлового будинку – монолітний з/б, цегляні стіни, зовнішнє утеплення фасадів.

Площа ділянки - 2.0038га
Площа забудови - 2140.2м²
Будівельний об’єм - 79905.0м³
Загальна площа - 22618.2 м²
Загальна площа квартир - 12459.2
Загальна кількість квартир - 182
Вбудованих приміщень - 1044.5 м²
Підземний паркінг - 91 м/місце
Загальна площа відкритих спортивних споруд - 10003.0 м²

В тому числі: футбольне поле, бігові доріжки, баскетбольно-волейбольний майданчик, майданчик для мініфутболу, легко-атлетичний майданчик, трибуни на 500 глядачів з допоміжними приміщеннями.

Таким чином, загальна композиція комплексу створює монументальне враження, завдяки симметричній композиції будинку та курдонерному типу внутрішнього двора, відкритого до футбольного стадіону.

Хай цей об’єкт буде нашим скромним вкладом підготовки України до "Евро-2012"!« назад